Doorkomst- en finishtijden Elfsteden Roeimarathon 2024

algemeen klassement per categorie compact: algemeen klassement compact: per categorie
Elfsteden Roeimarathon 2024 Start Finish Dokkum Wetterwille Sneek Ijlst Woudsend Sloten Stavoren Hindeloopen Workum Bolsward Harlingen Franeker Straftijd Verklaring straftijd Roeitijd
1 4. Droom GROOT Wetterwille
20:01:09
14:03:56
18:02:47
21:49:59
1:48:49
00:12:45
4:11:36
02:30:47
6:29:37
02:43:55
6:42:45
03:26:17
7:25:07
03:59:59
7:58:50
06:18:45
10:17:35
07:15:50
11:14:40
07:59:00
11:57:50
09:04:51
13:03:42
10:41:03
14:39:53
11:31:14
15:30:04
18:02:47
2 19. CoolRunnings2024 KCfW/GTRVN/StCRC/BRV/CRC
20:05:38
14:14:39
18:09:01
21:53:39
1:48:01
00:15:26
4:09:48
02:35:37
6:29:58
02:49:01
6:43:23
03:33:29
7:27:50
04:09:12
8:03:34
06:24:23
10:18:44
07:24:16
11:18:37
08:08:44
12:03:05
09:11:06
13:05:28
10:47:59
14:42:20
11:39:27
15:33:49
18:09:01
3 2. Das Telefonboot bremen/bremerhaven
20:00:32
14:51:18
18:50:46
21:54:17
1:53:45
00:19:53
4:19:21
02:40:35
6:40:03
02:54:14
6:53:42
03:39:25
7:38:52
04:13:55
8:13:23
06:33:40
10:33:08
07:37:07
11:36:35
08:23:52
12:23:20
09:31:02
13:30:30
11:12:14
15:11:42
12:07:21
16:06:49
18:50:46
4 6. Thyrøs Thyro
20:02:00
15:10:17
19:08:17
21:58:17
1:56:17
00:26:17
4:24:17
02:53:26
6:51:26
03:07:13
7:05:13
03:51:49
7:49:48
04:27:13
8:25:13
06:51:04
10:49:04
07:52:17
11:50:16
08:42:47
12:40:47
09:49:01
13:47:01
11:29:12
15:27:11
12:26:14
16:24:13
19:08:17
5 1. Rijnmond racers RVRijnmond
20:00:13
15:22:49
19:22:35
21:54:45
1:54:31
00:25:02
4:24:48
02:49:34
6:49:20
03:03:11
7:02:57
03:49:07
7:48:53
04:28:16
8:28:02
06:49:17
10:49:03
07:54:02
11:53:48
08:44:13
12:43:59
09:48:50
13:48:36
11:30:47
15:30:33
12:27:10
16:26:56
19:22:35
6 5. ARC Rhenus and Friends ARC
20:01:31
15:39:38
19:38:07
21:58:09
1:56:37
00:30:32
4:29:00
02:58:27
6:56:55
03:12:46
7:11:15
03:57:58
7:56:26
04:36:10
8:34:38
06:59:32
10:58:00
08:04:01
12:02:29
08:52:42
12:51:10
10:03:45
14:02:13
11:50:03
15:48:32
12:48:47
16:47:15
19:38:07
7 34. D.S.R. Broodhuis-MeerEters D.S.R. Proteus-Eretes
20:09:48
16:09:46
19:59:58
22:12:19
2:02:31
00:52:54
4:43:05
03:19:45
7:09:57
03:34:23
7:24:35
04:22:41
8:12:52
05:01:31
8:51:43
07:32:39
11:22:50
08:40:44
12:30:56
09:33:04
13:23:16
10:39:57
14:30:08
12:24:16
16:14:28
13:21:40
17:11:51
19:59:58
8 18. Ente neon, alles neon RGF Lehrte/Sehnde
20:05:27
16:05:55
20:00:27
22:04:18
1:58:50
00:40:32
4:35:05
03:10:22
7:04:55
03:25:13
7:19:46
04:12:33
8:07:05
04:49:54
8:44:26
07:23:18
11:17:50
08:32:23
12:26:56
09:26:19
13:20:52
10:33:49
14:28:21
12:20:35
16:15:07
13:18:02
17:12:35
20:00:27
9 16. Diep/Die Leythe Diep
20:04:43
16:06:15
20:01:32
22:09:15
2:04:31
00:44:48
4:40:05
03:18:19
7:13:35
03:32:57
7:28:14
04:20:24
8:15:40
04:57:23
8:52:40
07:27:58
11:23:15
08:33:30
12:28:46
09:24:58
13:20:15
10:35:44
14:31:00
12:20:13
16:15:30
13:20:44
17:16:00
20:01:32
10 13. Dollies KGR De Hunze
20:03:57
16:06:05
20:02:08
22:09:11
2:05:14
00:43:59
4:40:02
03:13:54
7:09:56
03:28:59
7:25:02
04:18:31
8:14:33
04:53:44
8:49:46
07:21:05
11:17:08
08:28:02
12:24:04
09:17:27
13:13:30
10:31:49
14:27:51
12:17:28
16:13:30
13:12:24
17:08:27
20:02:08
11 15. Breda50 RV Breda
20:04:32
16:08:14
20:03:41
22:04:45
2:00:13
00:43:57
4:39:24
03:13:08
7:08:35
03:27:53
7:23:20
04:15:48
8:11:15
04:54:52
8:50:19
07:22:48
11:18:15
08:29:30
12:24:57
09:20:52
13:16:19
10:31:51
14:27:19
12:16:55
16:12:22
13:17:43
17:13:10
20:03:41
12 27. Pontos / DDS RV Pontos
20:07:45
16:39:42
20:31:57
22:11:21
2:03:36
00:47:26
4:39:41
03:22:47
7:15:02
03:36:38
7:28:53
04:28:11
8:20:25
05:06:13
8:58:28
07:34:52
11:27:06
08:44:02
12:36:16
09:34:35
13:26:49
10:48:15
14:40:30
12:40:15
16:32:30
13:39:18
17:31:33
20:31:57
13 3. Speedy BONNzales Bonner Ruder-Gesellschaft
20:01:00
16:37:40
20:36:40
21:59:37
1:58:36
00:32:39
4:31:39
03:11:11
7:10:11
03:26:44
7:25:44
04:16:22
8:15:21
04:56:26
8:55:25
07:29:25
11:28:24
08:37:41
12:36:41
09:32:08
13:31:08
10:40:37
14:39:36
12:33:02
16:32:02
13:29:27
17:28:26
20:36:40
14 67. Lotjegenoten R.S.V.U 'Okeanos'
20:17:49
17:09:24
20:51:35
22:29:20
2:11:31
01:13:01
4:55:11
03:49:10
7:31:21
04:04:33
7:46:44
04:55:09
8:37:19
05:35:17
9:17:28
08:09:04
11:51:15
09:20:57
13:03:08
10:12:18
13:54:29
11:21:43
15:03:54
13:13:26
16:55:37
14:16:23
17:58:34
20:51:35
15 30. VADA WSV VADA
20:08:45
17:05:52
20:57:07
22:09:51
2:01:05
00:46:35
4:37:50
03:16:40
7:07:54
03:33:19
7:24:34
04:23:30
8:14:44
05:03:11
8:54:25
07:38:01
11:29:16
08:46:21
12:37:35
09:38:31
13:29:45
10:52:56
14:44:11
12:48:36
16:39:50
13:52:48
17:44:03
20:57:07
16 31. Binnenschiffer Ruderriege Schaumburgia Bueckeburg e.V.
20:09:03
17:06:35
20:57:31
00:12:21
4:03:18
00:59:03
4:50:00
03:35:20
7:26:17
03:50:00
7:40:57
04:39:15
8:30:11
05:16:11
9:07:08
07:46:29
11:37:26
08:56:21
12:47:18
09:51:33
13:42:30
11:04:29
14:55:26
12:54:19
16:45:16
14:00:10
17:51:07
20:57:31
17 8. DAVMIX24 R&ZV Daventria
20:02:39
17:02:50
21:00:11
22:10:34
2:07:54
00:54:49
4:52:09
03:35:07
7:32:28
03:50:31
7:47:52
04:40:00
8:37:20
05:18:19
9:15:40
07:52:04
11:49:24
08:59:49
12:57:09
09:54:02
13:51:22
11:09:16
15:06:36
12:59:41
16:57:01
14:00:46
17:58:07
21:00:11
18 36. Bliksem Piebe De Geeuw
20:10:25
17:13:55
21:03:30
22:20:36
2:10:10
01:10:08
4:59:43
03:56:47
7:46:22
04:11:18
8:00:53
05:01:00
8:50:34
05:40:03
9:29:37
08:16:07
12:05:41
09:23:23
13:12:58
10:14:25
14:03:59
11:27:07
15:16:41
13:25:08
17:14:43
14:20:09
18:09:43
21:03:30
19 52. 210K_Pjompen A.L.S.R.V. Asopos de Vliet
20:14:21
17:20:51
21:06:29
22:20:31
2:06:10
01:06:12
4:51:51
03:45:26
7:31:04
04:00:11
7:45:50
04:53:44
8:39:22
05:33:58
9:19:37
08:09:57
11:55:36
09:17:12
13:02:51
10:09:52
13:55:30
11:23:08
15:08:47
13:17:21
17:02:59
14:19:40
18:05:18
21:06:29
20 24. Da Amyzessen Twentse Roeivereniging Amycus
20:07:01
17:15:05
21:08:03
22:13:28
2:06:26
00:54:17
4:47:16
03:34:47
7:27:46
03:51:30
7:44:28
04:40:24
8:33:22
05:18:50
9:11:48
08:12:16
12:05:15
09:22:31
13:15:30
10:12:30
14:05:28
11:22:54
15:15:52
13:16:40
17:09:38
14:20:30
18:13:28
21:08:03
21 45. Hun uut Grunn ECO KGR De Hunze
20:12:41
17:24:00
21:11:18
22:23:17
2:10:35
01:10:01
4:57:19
03:58:16
7:45:34
04:17:43
8:05:02
05:09:22
8:56:40
05:45:05
9:32:23
08:18:44
12:06:03
09:26:08
13:13:27
10:19:34
14:06:52
11:37:01
15:24:20
13:24:20
17:11:39
14:22:35
18:09:54
21:11:18
22 44. The Rowing Stones RC Suederelbe Hamburg
20:12:23
17:26:35
21:14:12
22:21:58
2:09:35
01:04:17
4:51:53
03:45:43
7:33:19
04:03:31
7:51:07
04:54:08
8:41:44
05:37:55
9:25:31
08:09:32
11:57:09
09:22:54
13:10:31
10:16:36
14:04:12
11:34:22
15:21:58
13:27:08
17:14:45
14:27:33
18:15:09
21:14:12
23 20. Stern Spaarne Combi KR&ZV Het Spaarne
20:05:59
17:24:13
21:18:14
22:05:12
1:59:12
00:41:39
4:35:40
03:17:07
7:11:07
03:32:29
7:26:30
04:26:00
8:20:00
05:06:38
9:00:38
07:40:02
11:34:03
08:51:19
12:45:19
09:48:40
13:42:40
11:03:38
14:57:39
13:01:16
16:55:17
14:08:54
18:02:55
21:18:14
24 33. KRAWall1 Karlsruher Rheinklub Alemannia
20:09:38
17:30:00
21:20:21
22:12:17
2:02:38
00:53:37
4:43:58
03:43:43
7:34:04
03:58:40
7:49:01
04:50:41
8:41:02
05:29:39
9:20:01
08:03:59
11:54:20
09:13:02
13:03:23
10:04:03
13:54:24
11:19:59
15:10:20
13:19:08
17:09:29
14:24:22
18:14:43
21:20:21
25 11. De Kogge RV de Kogge
20:03:25
17:25:07
21:21:41
22:13:23
2:09:57
01:05:52
5:02:26
03:46:10
7:42:44
04:01:03
7:57:37
04:57:42
8:54:16
05:35:02
9:31:36
08:04:46
12:01:20
09:14:45
13:11:19
10:08:34
14:05:08
11:22:41
15:19:15
13:19:44
17:16:18
14:21:52
18:18:26
21:21:41
26 21. Kamika6 ARC
20:06:10
17:30:33
21:24:22
22:10:50
2:04:39
00:55:07
4:48:56
03:34:25
7:28:14
03:49:15
7:43:04
04:39:35
8:33:24
05:20:16
9:14:05
07:57:06
11:50:55
09:09:26
13:03:15
10:04:24
13:58:13
11:17:41
15:11:30
13:12:51
17:06:40
14:21:05
18:14:54
21:24:22
27 71. Appels en peren Combi WV de Helling & RV Leerdam
20:19:08
17:52:34
21:33:25
22:24:08
2:05:00
01:15:11
4:56:03
04:00:37
7:41:29
04:16:29
7:57:21
05:09:40
8:50:31
05:47:46
9:28:37
08:25:02
12:05:53
09:38:29
13:19:20
10:32:46
14:13:38
11:46:48
15:27:39
13:42:47
17:23:38
14:47:28
18:28:19
21:33:25
28 57. RV Voorne-Putten RV Voorne-Putten
20:15:39
17:50:17
21:34:37
22:21:12
2:05:32
01:04:55
4:49:15
03:44:52
7:29:12
04:00:26
7:44:47
04:54:20
8:38:40
05:37:03
9:21:23
08:13:13
11:57:33
09:24:58
13:09:18
10:19:23
14:03:44
11:34:32
15:18:52
13:32:06
17:16:26
14:38:00
18:22:20
21:34:37
29 12. OAR force one The OAR
20:03:46
17:40:52
21:37:06
22:11:12
2:07:26
00:58:16
4:54:30
03:44:18
7:40:32
04:00:10
7:56:24
04:48:33
8:44:46
05:30:59
9:27:13
08:03:44
11:59:58
09:19:19
13:15:33
10:19:52
14:16:06
11:37:17
15:33:31
13:28:57
17:25:11
14:34:36
18:30:50
21:37:06
30 73. PLOEffffffffffffffffff KGR De Hunze
20:19:37
17:58:12
21:38:35
22:36:47
2:17:09
01:22:08
5:02:30
04:03:00
7:43:22
04:19:20
7:59:42
05:10:37
8:50:59
05:49:03
9:29:25
08:29:14
12:09:37
09:37:44
13:18:06
10:32:16
14:12:38
11:47:05
15:27:28
13:41:48
17:22:11
14:48:09
18:28:31
21:38:35
31 78. Alkmaarsche R&ZV/De Kop Alkmaarsche R&ZV
20:20:38
18:00:46
21:40:08
22:24:56
2:04:18
01:17:38
4:56:59
04:01:46
7:41:08
04:18:06
7:57:27
05:13:44
8:53:05
05:53:43
9:33:04
08:27:54
12:07:16
09:42:51
13:22:12
10:39:50
14:19:12
11:59:12
15:38:33
14:00:27
17:39:48
14:58:23
18:37:45
21:40:08
32 59. Mountain Village RC Bergedorf
20:16:06
17:56:42
21:40:36
22:26:06
2:10:00
01:21:13
5:05:06
03:59:48
7:43:41
04:16:56
8:00:50
05:12:57
8:56:50
05:50:44
9:34:37
08:34:15
12:18:09
09:45:40
13:29:33
10:41:33
14:25:27
11:59:57
15:43:51
13:55:04
17:38:58
14:58:01
18:41:55
21:40:36
33 55. ElfStedenAfzien D.S.R. Proteus-Eretes
20:15:04
17:59:02
21:43:57
22:21:50
2:06:45
01:13:41
4:58:37
03:51:55
7:36:50
04:07:07
7:52:03
04:59:36
8:44:31
05:38:57
9:23:52
08:32:05
12:17:00
09:48:29
13:33:24
10:46:05
14:31:00
12:04:17
15:49:12
13:55:15
17:40:11
15:00:04
18:45:00
21:43:57
34 38. Die Fries-Liners TuS Bramsche
20:10:50
18:05:02
21:54:11
22:14:15
2:03:24
01:03:05
4:52:14
03:53:36
7:42:45
04:09:50
7:58:59
05:02:42
8:51:51
05:41:18
9:30:27
08:15:03
12:04:13
09:33:34
13:22:43
10:25:36
14:14:46
11:53:12
15:42:22
13:49:16
17:38:26
14:51:21
18:40:31
21:54:11
35 7. Das verdutzte Dutzend ARC
20:02:20
17:56:47
21:54:26
22:11:48
2:09:27
00:57:57
4:55:37
03:54:41
7:52:20
04:10:59
8:08:39
05:05:02
9:02:41
05:44:25
9:42:05
08:25:44
12:23:24
09:44:16
13:41:56
10:38:09
14:35:49
11:52:29
15:50:09
13:48:48
17:46:27
14:55:30
18:53:10
21:54:26
36 39. H.R.G. De Boegballen NSRV Phocas
20:11:03
18:06:06
21:55:03
22:16:38
2:05:35
01:00:11
4:49:08
03:45:51
7:34:48
04:02:50
7:51:47
04:57:15
8:46:11
05:33:43
9:22:40
08:12:40
12:01:37
09:29:00
13:17:57
10:36:04
14:25:01
11:53:43
15:42:40
13:52:45
17:41:42
14:54:24
18:43:21
21:55:03
37 17. Orca/Argo Orca
20:05:03
18:03:47
21:58:44
22:10:55
2:05:51
00:59:43
4:54:40
03:46:00
7:40:57
04:02:12
7:57:08
04:59:06
8:54:02
05:40:49
9:35:46
08:20:54
12:15:50
09:39:15
13:34:12
10:34:31
14:29:27
11:59:36
15:54:32
13:54:42
17:49:38
15:01:48
18:56:44
21:58:44
38 70. De Dragt De Dragt
20:18:57
18:26:34
22:07:37
22:41:05
2:22:07
01:32:20
5:13:22
04:21:52
8:02:54
04:39:01
8:20:04
05:33:27
9:14:29
06:11:31
9:52:33
08:45:40
12:26:43
11:33:15
15:14:17
11:02:11
14:43:13
12:14:54
15:55:57
14:12:47
17:53:49
15:13:39
18:54:42
22:07:37
39 35. De Kruisvaarders Zwolsche Roei- en Zeilvereeniging
20:10:16
18:22:09
22:11:52
22:27:01
2:16:44
01:20:15
5:09:59
04:03:44
7:53:28
04:21:35
8:11:18
05:16:42
9:06:25
05:56:16
9:46:00
08:40:29
12:30:12
09:50:04
13:39:48
10:43:39
14:33:23
12:06:13
15:55:56
14:00:59
17:50:43
15:06:58
18:56:41
22:11:52
40 56. Argo 1 W.S.R. Argo
20:15:12
18:29:23
22:14:10
22:20:14
2:05:01
01:12:43
4:57:31
04:18:45
8:03:32
04:33:53
8:18:40
05:25:44
9:10:31
06:01:26
9:46:13
08:44:38
12:29:26
09:59:02
13:43:49
10:54:20
14:39:08
12:10:56
15:55:44
14:10:05
17:54:52
15:19:47
19:04:34
22:14:10
41 83. Roeiteam Reidhin Wetterwille
20:22:01
18:39:06
22:17:05
22:37:22
2:15:21
01:28:56
5:06:55
04:17:26
7:55:25
04:33:17
8:11:16
05:25:29
9:03:27
06:06:38
9:44:37
08:49:29
12:27:28
10:06:56
13:44:55
11:02:24
14:40:23
12:20:55
15:58:54
14:21:04
17:59:02
15:28:18
19:06:17
22:17:05
42 63. 44 Seconds Eco De Delftsche Sport
20:17:10
18:35:05
22:17:54
22:33:09
2:15:58
01:31:50
5:14:40
04:27:51
8:10:40
04:44:51
8:27:40
05:36:22
9:19:11
06:19:01
10:01:50
08:56:18
12:39:07
10:14:47
13:57:36
11:10:57
14:53:46
12:28:05
16:10:55
14:34:16
18:17:05
15:23:38
19:06:27
22:17:54
43 77. De kromme hertog RV DE Krom
20:20:30
18:38:46
22:18:16
22:37:31
2:17:00
01:29:37
5:09:07
04:15:07
7:54:36
04:32:03
8:11:32
05:28:21
9:07:50
06:08:17
9:47:46
08:49:09
12:28:38
10:02:21
13:41:50
10:55:13
14:34:42
12:17:45
15:57:14
14:17:09
17:56:38
15:23:04
19:02:33
22:18:16
44 46. Hemus ECO RV Hemus
20:12:57
18:32:59
22:20:01
22:31:40
2:18:43
01:26:31
5:13:34
04:23:43
8:10:46
04:40:23
8:27:25
05:31:53
9:18:55
06:12:11
9:59:13
08:46:16
12:33:18
10:01:14
13:48:16
11:01:39
14:48:42
12:21:17
16:08:19
14:20:43
18:07:45
15:25:28
19:12:30
22:20:01
45 37. ARV de Ank Doetinchem ARV de Ank
20:10:36
18:32:11
22:21:34
22:15:59
2:05:23
01:07:05
4:56:29
03:55:48
7:45:11
04:10:33
7:59:56
05:01:07
8:50:30
05:39:39
9:29:03
08:22:03
12:11:27
09:33:44
13:23:08
10:33:35
14:22:59
11:54:14
15:43:37
13:56:29
17:45:53
15:00:43
18:50:06
22:21:34
46 61. Argo 2 WSR Argo
20:16:40
18:39:26
22:22:46
22:36:07
2:19:27
01:29:58
5:13:18
04:19:06
8:02:26
04:34:18
8:17:38
05:24:27
9:07:46
06:05:27
9:48:47
08:45:20
12:28:40
09:58:07
13:41:27
10:53:38
14:36:58
12:11:30
15:54:49
14:09:34
17:52:53
15:13:28
18:56:48
22:22:46
47 51. Rijnmond knallers RVRijnmond
20:14:09
18:41:37
22:27:27
22:33:18
2:19:08
01:35:32
5:21:23
04:27:05
8:12:56
04:42:33
8:28:23
05:35:30
9:21:20
06:14:03
9:59:53
08:49:57
12:35:47
10:10:03
13:55:54
11:13:22
14:59:13
12:37:01
16:22:51
14:34:51
18:20:42
15:39:50
19:25:40
22:27:27
48 22. Helen’s Angels Roei en Zeilvereniging Gouda
20:06:23
18:34:16
22:27:53
22:15:24
2:09:01
01:08:13
5:01:50
03:55:08
7:48:45
04:11:47
8:05:24
05:06:54
9:00:30
05:46:20
9:39:57
08:33:20
12:26:57
09:47:03
13:40:40
10:42:04
14:35:41
12:01:43
15:55:20
14:02:27
17:56:04
15:12:15
19:05:52
22:27:53
49 84. Honte 1 Honte
20:22:12
18:51:42
22:29:29
22:44:49
2:22:36
01:41:30
5:19:17
04:31:25
8:09:12
04:47:35
8:25:22
05:43:51
9:21:38
06:29:07
10:06:55
09:09:21
12:47:08
10:32:53
14:10:40
11:28:07
15:05:54
12:51:32
16:29:19
14:45:38
18:23:26
15:48:18
19:26:06
22:29:29
50 48. RV de Stern RV de Stern
20:13:25
18:43:00
22:29:35
22:23:09
2:09:43
01:18:10
5:04:44
04:05:32
7:52:07
04:22:15
8:08:50
05:18:15
9:04:49
05:58:33
9:45:07
08:43:01
12:29:35
09:55:27
13:42:01
10:50:20
14:36:55
12:13:49
16:00:23
14:12:14
17:58:48
15:26:46
19:13:20
22:29:35
51 43. Hertogen van Friesland RV De Hertog
20:12:07
18:42:01
22:29:53
22:26:26
2:14:18
01:21:55
5:09:47
04:10:29
7:58:21
04:28:26
8:16:19
05:23:17
9:11:09
06:04:16
9:52:08
09:03:51
12:51:43
10:05:15
13:53:07
11:05:03
14:52:55
12:26:59
16:14:51
14:28:51
18:16:43
15:35:34
19:23:26
22:29:53
52 65. RVZ Gouda 1 Roei en Zeilvereniging Gouda
20:17:32
18:50:18
22:32:46
22:37:58
2:20:26
01:32:08
5:14:36
04:29:38
8:12:05
04:45:30
8:27:58
05:36:54
9:19:21
06:15:48
9:58:16
08:53:17
12:35:45
10:13:25
13:55:53
11:09:29
14:51:56
12:25:06
16:07:33
14:27:53
18:10:20
15:35:06
19:17:34
22:32:46
53 66. De Snorkels RV Iris
20:17:39
18:55:45
22:38:06
22:39:39
2:22:00
01:33:45
5:16:05
04:30:49
8:13:10
04:47:55
8:30:15
05:41:21
9:23:41
06:19:55
10:02:15
10:00:22
13:42:42
10:16:03
13:58:23
11:15:22
14:57:42
12:37:13
16:19:33
14:33:01
18:15:21
15:40:53
19:23:14
22:38:06
54 85. DELFTstedentocht D.S.R. Proteus-Eretes
20:22:28
19:05:53
22:43:24
22:45:53
2:23:24
01:36:17
5:13:49
04:26:09
8:03:40
04:43:23
8:20:54
05:37:43
9:15:14
06:19:32
9:57:03
08:57:33
12:35:05
10:21:36
13:59:07
11:28:14
15:05:46
12:47:00
16:24:31
14:48:59
18:26:31
15:52:08
19:29:39
22:43:24
55 64. Ons Blauwe ECO Hart De Delftsche Sport
20:17:21
19:04:54
22:47:32
22:35:19
2:17:57
01:31:54
5:14:32
04:22:02
8:04:40
04:41:12
8:23:51
05:33:08
9:15:46
06:13:30
9:56:08
08:52:48
12:35:27
10:26:48
14:09:26
11:28:26
15:11:05
12:50:41
16:33:20
14:48:42
18:31:20
15:53:28
19:36:06
22:47:32
56 40. Gorcumse 100 jaar GRZV Gorcumse Roei- en Zeilvereniging
20:11:23
18:59:20
22:47:56
22:24:23
2:13:00
01:21:23
5:09:59
04:10:01
7:58:37
04:26:05
8:14:42
05:18:56
9:07:32
06:00:09
9:48:45
08:40:13
12:28:49
10:00:16
13:48:53
10:55:37
14:44:13
12:15:17
16:03:54
14:19:57
18:08:34
15:32:17
19:20:53
22:47:56
57 47. mooiweerroeiers HRV de Compagnie
20:13:10
19:01:20
22:48:09
22:26:51
2:13:41
01:24:05
5:10:55
04:21:05
8:07:54
04:37:35
8:24:24
05:32:42
9:19:31
06:15:30
10:02:19
08:52:26
12:39:15
10:12:14
13:59:03
11:13:15
15:00:04
12:37:26
16:24:16
14:38:00
18:24:49
15:49:40
19:36:29
22:48:09
58 54. Tureluurs ZRZV Isala
20:14:53
19:03:06
22:48:13
22:44:18
2:29:25
01:43:48
5:28:55
04:34:39
8:19:46
04:50:44
8:35:51
05:43:53
9:28:59
06:23:09
10:08:16
09:05:23
12:50:30
10:28:31
14:13:37
11:28:33
15:13:40
12:48:51
16:33:58
14:46:59
18:32:05
15:51:54
19:37:01
22:48:13
59 9. Die flotten Sprotten Akademischer Ruderverein Kiel e.V.
20:03:04
18:51:57
22:48:53
22:17:49
2:14:45
01:17:03
5:13:59
04:02:42
7:59:37
04:20:56
8:17:51
05:13:03
9:09:58
05:54:18
9:51:14
08:51:13
12:48:09
10:20:24
14:17:19
11:15:59
15:12:55
12:32:00
16:28:55
14:37:00
18:33:56
15:43:45
19:40:41
22:48:53
60 81. Alkmaarsche R&ZV Alkmaarsche R&ZV
20:21:21
19:10:27
22:49:05
22:40:09
2:18:48
01:42:35
5:21:13
04:26:51
8:05:29
04:46:57
8:25:36
05:41:25
9:20:03
06:26:00
10:04:39
09:16:58
12:55:36
10:35:55
14:14:34
11:31:34
15:10:12
12:53:51
16:32:30
14:51:38
18:30:17
15:53:15
19:31:53
22:49:05
61 69. Beatrix ERV Beatrix
20:18:42
19:09:17
22:50:34
22:34:59
2:16:17
01:26:53
5:08:10
04:19:45
8:01:03
04:36:56
8:18:13
05:31:10
9:12:27
06:11:52
9:53:10
08:54:54
12:36:12
10:24:35
14:05:53
11:25:04
15:06:22
12:50:07
16:31:24
14:47:15
18:28:32
15:54:55
19:36:13
22:50:34
62 68. Helden van de Hunze KGR De Hunze
20:18:24
19:10:39
22:52:14
22:32:19
2:13:54
01:29:44
5:11:20
04:20:05
8:01:40
04:38:07
8:19:43
05:35:49
9:17:24
06:16:57
9:58:32
08:53:12
12:34:47
10:03:43
13:45:19
11:03:18
14:44:53
12:24:42
16:06:18
14:30:00
18:11:35
15:46:54
19:28:30
22:52:14
63 60. Toekan Do It! E.S.R. Theta
20:16:13
19:10:07
22:53:53
22:23:02
2:06:48
01:31:03
5:14:50
04:45:01
8:28:48
05:01:42
8:45:28
05:56:28
9:40:14
06:39:43
10:23:29
09:17:32
13:01:18
10:43:38
14:27:24
11:37:52
15:21:38
12:52:06
16:35:53
14:51:59
18:35:46
15:51:34
19:35:20
22:53:53
64 74. Saurus Saurus
20:19:46
19:21:59
23:02:12
22:48:37
2:28:50
01:49:25
5:29:38
04:44:45
8:24:58
05:02:31
8:42:44
06:02:42
9:42:55
06:43:33
10:23:47
09:27:20
13:07:33
10:53:13
14:33:26
11:45:38
15:25:51
13:15:43
16:55:57
15:10:15
18:50:28
16:15:55
19:56:08
23:02:12
65 10. XtrEEM BWV de Eem
20:03:15
19:06:40
23:03:24
22:21:36
2:18:20
01:20:09
5:16:53
04:15:56
8:12:40
04:32:53
8:29:37
05:27:09
9:23:53
06:05:58
10:02:42
08:51:43
12:48:27
10:19:21
14:16:05
11:15:38
15:12:23
12:36:11
16:32:56
14:40:58
18:37:42
15:47:57
19:44:42
23:03:24
66 88. de jarige gorcumse GRZV Gorcumse Roei- en Zeilvereniging
20:23:24
19:30:10
23:06:45
22:39:19
2:15:54
01:36:49
5:13:24
04:46:29
8:23:04
05:03:01
8:39:37
05:57:32
9:34:07
06:41:11
10:17:46
09:23:27
13:00:02
10:37:49
14:14:24
11:34:53
15:11:28
12:59:39
16:36:14
15:01:06
18:37:41
16:13:15
19:49:50
23:06:45
67 32. 9 Kruisvaarders, hout moet Twentse Roeivereniging Amycus
20:09:27
19:19:49
23:10:22
22:35:38
2:26:10
01:32:48
5:23:20
04:22:36
8:13:08
04:39:35
8:30:08
05:31:32
9:22:04
06:12:39
10:03:12
08:50:53
12:41:26
10:23:15
14:13:48
11:27:55
15:18:27
12:50:52
16:41:24
14:52:12
18:42:45
16:05:46
19:56:18
23:10:22
68 86. Drents ECO team ARC
20:22:41
19:33:25
23:10:43
22:40:39
2:17:57
01:40:12
5:17:31
04:31:35
8:08:54
04:49:01
8:26:19
05:43:42
9:21:00
06:25:43
10:03:02
09:09:58
12:47:16
10:34:09
14:11:28
11:33:55
15:11:13
12:57:51
16:35:10
15:06:39
18:43:57
16:16:13
19:53:31
23:10:43
69 25. Jeu de Bulls RV Breda / Daventria
20:07:12
19:18:11
23:10:59
22:17:37
2:10:24
01:09:25
5:02:13
04:03:58
7:56:45
04:20:27
8:13:15
05:15:29
9:08:16
05:57:41
9:50:28
09:01:35
12:54:22
10:10:51
14:03:38
11:10:13
15:03:01
12:34:04
16:26:52
14:45:48
18:38:35
15:52:25
19:45:13
23:10:59
70 53. 3J's RV Iris
20:14:41
19:27:48
23:13:06
22:32:52
2:18:11
01:35:04
5:20:23
04:28:31
8:13:50
04:45:50
8:31:09
05:42:25
9:27:43
06:23:04
10:08:23
09:08:58
12:54:16
10:31:38
14:16:57
11:35:58
15:21:16
12:54:37
16:39:56
14:56:19
18:41:38
16:04:51
19:50:09
23:13:06
71 76. Stadjesrond KGR De Hunze
20:20:24
19:34:23
23:13:59
22:44:22
2:23:58
01:40:52
5:20:28
04:48:57
8:28:32
05:04:24
8:43:59
05:55:26
9:35:01
06:33:53
10:13:28
09:22:08
13:01:44
10:39:24
14:18:59
11:40:08
15:19:44
12:59:20
16:38:55
15:09:24
18:48:59
16:21:18
20:00:54
23:13:59
72 87. Hemus bikkels RV Hemus
20:23:01
19:37:01
23:14:00
22:40:26
2:17:25
01:48:39
5:25:37
04:50:53
8:27:52
05:08:40
8:45:38
06:44:00
10:20:59
09:33:41
13:10:39
10:55:09
14:32:07
11:52:50
15:29:49
13:20:57
16:57:55
15:24:36
19:01:35
16:23:28
20:00:27
23:14:00
73 80. JaSonde van mijn Weekend Roeivereniging Jason
20:21:07
19:37:31
23:16:23
22:49:22
2:28:15
01:40:47
5:19:40
04:50:08
8:29:01
05:05:02
8:43:54
05:55:56
9:34:48
06:37:24
10:16:17
09:19:47
12:58:40
10:51:04
14:29:57
11:55:00
15:33:52
13:24:24
17:03:17
15:19:12
18:58:05
16:28:43
20:07:36
23:16:23
74 50. Labskaus Hamburg: WSAP; RGH; VRV; DHuGRC; UniHH; RVB
20:13:52
19:35:08
23:21:15
22:29:07
2:15:14
01:32:27
5:18:34
04:30:39
8:16:46
04:47:20
8:33:27
05:45:48
9:31:55
06:34:18
10:20:25
09:19:40
13:05:47
10:47:10
14:33:17
11:40:36
15:26:43
13:03:14
16:49:21
15:03:23
18:49:30
16:17:37
20:03:44
23:21:15
75 28. Les barjots de Viviane de Lille AUNL
20:08:18
19:31:22
23:23:03
22:23:21
2:15:03
01:23:27
5:15:09
04:25:00
8:16:41
04:43:58
8:35:39
05:40:51
9:32:32
06:23:40
10:15:21
09:06:57
12:58:38
10:30:05
14:21:46
11:31:25
15:23:07
12:51:15
16:42:56
14:50:31
18:42:13
15:58:45
19:50:26
23:23:03
76 58. Hemus keien RV Hemus
20:15:49
19:43:57
23:28:08
22:49:45
2:33:56
02:01:54
5:46:05
05:04:46
8:48:57
05:20:45
9:04:56
06:17:35
10:01:45
06:57:36
10:41:47
09:41:28
13:25:39
11:03:22
14:47:33
12:02:17
15:46:28
13:24:31
17:08:42
15:24:16
19:08:27
16:33:05
20:17:15
23:28:08
77 41. RV de Waal RV De Waal
20:11:38
19:43:17
23:31:39
22:25:48
2:14:10
01:18:27
5:06:49
04:13:01
8:01:23
04:30:28
8:18:50
05:26:04
9:14:25
06:03:46
9:52:08
08:47:10
12:35:32
10:18:10
14:06:31
11:15:00
15:03:22
12:40:44
16:29:05
15:21:11
19:09:32
16:21:48
20:10:10
23:31:39
78 62. Fabras en Keiretsu T.S.R. Vidar
20:16:48
19:48:42
23:31:54
22:45:15
2:28:27
01:51:20
5:34:32
05:03:37
8:46:49
05:22:31
9:05:43
06:19:25
10:02:36
06:52:15
10:35:26
09:44:38
13:27:50
10:56:13
14:39:25
12:00:52
15:44:04
13:27:59
17:11:11
15:29:57
19:13:09
16:35:34
20:18:46
23:31:54
79 26. De Sportzottekes (De Laak DDS Pa De Laak
20:07:38
19:39:36
23:31:58
22:23:46
2:16:08
01:20:45
5:13:07
04:09:07
8:01:29
04:24:55
8:17:17
05:23:52
9:16:13
06:09:44
10:02:06
08:54:11
12:46:33
10:25:43
14:18:05
11:25:55
15:18:17
12:52:47
16:45:09
15:00:25
18:52:47
16:12:11
20:04:33
23:31:58
80 29. Daventrio Daventria
20:08:36
19:54:22
23:45:45
22:13:33
2:04:56
01:04:38
4:56:01
04:01:30
7:52:53
04:19:53
8:11:16
05:13:48
9:05:11
05:58:10
9:49:33
08:50:00
12:41:23
10:17:06
14:08:29
11:15:07
15:06:30
12:40:56
16:32:19
15:06:27
18:57:50
16:20:56
20:12:19
23:45:45
81 49. Hartoch Njoggen RV De Hertog
20:13:42
20:10:19
23:56:36
22:34:38
2:20:56
01:35:40
5:21:57
04:32:09
8:18:26
04:49:39
8:35:56
05:41:27
9:27:44
06:26:20
10:12:37
09:15:47
13:02:04
11:01:13
14:47:30
11:22:02
15:08:19
13:24:50
17:11:07
15:33:18
19:19:35
16:47:20
20:33:37
23:56:36
82 75. amenophlits Amenophis
20:20:01
20:18:01
23:57:59
22:51:22
2:31:20
01:53:44
5:33:42
04:47:21
8:27:19
05:07:04
8:47:02
06:09:56
9:49:54
06:54:08
10:34:07
09:39:42
13:19:40
11:02:17
14:42:15
12:15:17
15:55:16
13:45:01
17:24:59
15:48:06
19:28:05
17:01:52
20:41:50
23:57:59
83 79. Honte Beter Honte
20:20:52
20:27:26
24:06:34
22:50:35
2:29:42
01:51:10
5:30:17
04:49:40
8:28:47
05:06:10
8:45:17
06:04:41
9:43:48
06:49:11
10:28:19
09:51:24
13:30:31
11:20:14
14:59:21
12:30:03
16:09:10
14:03:38
17:42:45
16:07:06
19:46:13
17:18:16
20:57:24
24:06:34
84 42. KRAWall2 Karlsruher Rheinklub Alemannia
20:11:51
20:24:21
24:12:30
22:25:02
2:13:10
01:18:39
5:06:47
04:13:40
8:01:49
04:31:18
8:19:26
05:27:50
9:15:58
06:10:15
9:58:23
08:44:58
12:33:07
10:07:51
13:55:59
11:02:03
14:50:12
12:34:15
16:22:23
15:57:31
19:45:40
17:09:41
20:57:50
24:12:30
85 14. Mainz Canal Cruisers Mainzer Ruder-Verein 1878 e.V.
20:04:19
20:34:51
24:30:32
22:34:12
2:29:53
02:09:06
6:04:47
05:03:09
8:58:50
05:21:10
9:16:51
06:23:16
10:18:56
07:13:26
11:09:07
09:58:30
13:54:11
11:17:42
15:13:23
12:20:15
16:15:56
13:43:53
17:39:34
15:48:24
19:44:05
16:58:18
20:53:59
24:30:32
86 72. Alp Rowers CAVF/RCSF
20:19:26
22:56:46
2:37:20
02:21:21
6:01:55
05:22:06
9:02:39
05:40:15
9:20:48
06:37:06
10:17:39
07:19:02
10:59:36
10:16:07
13:56:41
11:43:57
15:24:31
13:02:43
16:43:17
14:29:26
18:09:59
16:39:53
20:20:27
18:00:54
21:41:27
87 82. Die Wikinger Combi Lite Boat
20:21:43
22:53:30
2:31:47
02:34:31
6:12:48
05:57:20
9:35:37
06:16:27
9:54:44
08:03:02
11:41:19
11:11:09
14:49:25
12:33:23
16:11:40
13:52:36
17:30:52
15:34:47
19:13:03
18:25:26
22:03:42
88 23. Geen stuurlui aan wal RV Breda
20:06:45
22:16:49
2:10:04
01:22:39
5:15:53