Doorkomst- en finishtijden Elfsteden Roeimarathon 2024

algemeen klassement per categorie compact: algemeen klassement compact: per categorie
Wedstrijdveld - Open Start Finish Dokkum Wetterwille Sneek Ijlst Woudsend Sloten Stavoren Hindeloopen Workum Bolsward Harlingen Franeker Straftijd Roeitijd
1 4. Droom GROOT
20:01:09
18:02:47
1:48:49
4:11:36
6:29:37
6:42:45
7:25:07
7:58:50
10:17:35
11:14:40
11:57:50
13:03:42
14:39:53
15:30:04
18:02:47
2 6. Thyrøs
20:02:00
19:08:17
1:56:17
4:24:17
6:51:26
7:05:13
7:49:48
8:25:13
10:49:04
11:50:16
12:40:47
13:47:01
15:27:11
16:24:13
19:08:17
3 1. Rijnmond racers
20:00:13
19:22:35
1:54:31
4:24:48
6:49:20
7:02:57
7:48:53
8:28:02
10:49:03
11:53:48
12:43:59
13:48:36
15:30:33
16:26:56
19:22:35
4 5. ARC Rhenus and Friends
20:01:31
19:38:07
1:56:37
4:29:00
6:56:55
7:11:15
7:56:26
8:34:38
10:58:00
12:02:29
12:51:10
14:02:13
15:48:32
16:47:15
19:38:07
5 16. Diep/Die Leythe
20:04:43
20:01:32
2:04:31
4:40:05
7:13:35
7:28:14
8:15:40
8:52:40
11:23:15
12:28:46
13:20:15
14:31:00
16:15:30
17:16:00
20:01:32
6 3. Speedy BONNzales
20:01:00
20:36:40
1:58:36
4:31:39
7:10:11
7:25:44
8:15:21
8:55:25
11:28:24
12:36:41
13:31:08
14:39:36
16:32:02
17:28:26
20:36:40
7 7. Das verdutzte Dutzend
20:02:20
21:54:26
2:09:27
4:55:37
7:52:20
8:08:39
9:02:41
9:42:05
12:23:24
13:41:56
14:35:49
15:50:09
17:46:27
18:53:10
21:54:26
8 9. Die flotten Sprotten
20:03:04
22:48:53
2:14:45
5:13:59
7:59:37
8:17:51
9:09:58
9:51:14
12:48:09
14:17:19
15:12:55
16:28:55
18:33:56
19:40:41
22:48:53
Wedstrijdveld - Mixed Start Finish Dokkum Wetterwille Sneek Ijlst Woudsend Sloten Stavoren Hindeloopen Workum Bolsward Harlingen Franeker Straftijd Roeitijd
1 2. Das Telefonboot
20:00:32
18:50:46
1:53:45
4:19:21
6:40:03
6:53:42
7:38:52
8:13:23
10:33:08
11:36:35
12:23:20
13:30:30
15:11:42
16:06:49
18:50:46
2 18. Ente neon, alles neon
20:05:27
20:00:27
1:58:50
4:35:05
7:04:55
7:19:46
8:07:05
8:44:26
11:17:50
12:26:56
13:20:52
14:28:21
16:15:07
17:12:35
20:00:27
3 15. Breda50
20:04:32
20:03:41
2:00:13
4:39:24
7:08:35
7:23:20
8:11:15
8:50:19
11:18:15
12:24:57
13:16:19
14:27:19
16:12:22
17:13:10
20:03:41
4 8. DAVMIX24
20:02:39
21:00:11
2:07:54
4:52:09
7:32:28
7:47:52
8:37:20
9:15:40
11:49:24
12:57:09
13:51:22
15:06:36
16:57:01
17:58:07
21:00:11
5 11. De Kogge
20:03:25
21:21:41
2:09:57
5:02:26
7:42:44
7:57:37
8:54:16
9:31:36
12:01:20
13:11:19
14:05:08
15:19:15
17:16:18
18:18:26
21:21:41
6 10. XtrEEM
20:03:15
23:03:24
2:18:20
5:16:53
8:12:40
8:29:37
9:23:53
10:02:42
12:48:27
14:16:05
15:12:23
16:32:56
18:37:42
19:44:42
23:03:24
7 14. Mainz Canal Cruisers
20:04:19
24:30:32
2:29:53
6:04:47
8:58:50
9:16:51
10:18:56
11:09:07
13:54:11
15:13:23
16:15:56
17:39:34
19:44:05
20:53:59
24:30:32
Wedstrijdveld - Dames Start Finish Dokkum Wetterwille Sneek Ijlst Woudsend Sloten Stavoren Hindeloopen Workum Bolsward Harlingen Franeker Straftijd Roeitijd
1 13. Dollies
20:03:57
20:02:08
2:05:14
4:40:02
7:09:56
7:25:02
8:14:33
8:49:46
11:17:08
12:24:04
13:13:30
14:27:51
16:13:30
17:08:27
20:02:08
Prestatieveld - Buiten 6 Start Finish Dokkum Wetterwille Sneek Ijlst Woudsend Sloten Stavoren Hindeloopen Workum Bolsward Harlingen Franeker Straftijd Roeitijd
1 19. CoolRunnings2024
20:05:38
18:09:01
1:48:01
4:09:48
6:29:58
6:43:23
7:27:50
8:03:34
10:18:44
11:18:37
12:03:05
13:05:28
14:42:20
15:33:49
18:09:01
2 27. Pontos / DDS
20:07:45
20:31:57
2:03:36
4:39:41
7:15:02
7:28:53
8:20:25
8:58:28
11:27:06
12:36:16
13:26:49
14:40:30
16:32:30
17:31:33
20:31:57
3 24. Da Amyzessen
20:07:01
21:08:03
2:06:26
4:47:16
7:27:46
7:44:28
8:33:22
9:11:48
12:05:15
13:15:30
14:05:28
15:15:52
17:09:38
18:13:28
21:08:03
4 20. Stern Spaarne Combi
20:05:59
21:18:14
1:59:12
4:35:40
7:11:07
7:26:30
8:20:00
9:00:38
11:34:03
12:45:19
13:42:40
14:57:39
16:55:17
18:02:55
21:18:14
5 21. Kamika6
20:06:10
21:24:22
2:04:39
4:48:56
7:28:14
7:43:04
8:33:24
9:14:05
11:50:55
13:03:15
13:58:13
15:11:30
17:06:40
18:14:54
21:24:22
6 22. Helen’s Angels
20:06:23
22:27:53
2:09:01
5:01:50
7:48:45
8:05:24
9:00:30
9:39:57
12:26:57
13:40:40
14:35:41
15:55:20
17:56:04
19:05:52
22:27:53
7 28. Les barjots de Viviane de Lille
20:08:18
23:23:03
2:15:03
5:15:09
8:16:41
8:35:39
9:32:32
10:15:21
12:58:38
14:21:46
15:23:07
16:42:56
18:42:13
19:50:26
23:23:03
8 26. De Sportzottekes (De Laak DDS Pa
20:07:38
23:31:58
2:16:08
5:13:07
8:01:29
8:17:17
9:16:13
10:02:06
12:46:33
14:18:05
15:18:17
16:45:09
18:52:47
20:04:33
23:31:58
Prestatieveld - Buiten 3 Start Finish Dokkum Wetterwille Sneek Ijlst Woudsend Sloten Stavoren Hindeloopen Workum Bolsward Harlingen Franeker Straftijd Roeitijd
1 25. Jeu de Bulls
20:07:12
23:10:59
2:10:24
5:02:13
7:56:45
8:13:15
9:08:16
9:50:28
12:54:22
14:03:38
15:03:01
16:26:52
18:38:35
19:45:13
23:10:59
2 29. Daventrio
20:08:36
23:45:45
2:04:56
4:56:01
7:52:53
8:11:16
9:05:11
9:49:33
12:41:23
14:08:29
15:06:30
16:32:19
18:57:50
20:12:19
23:45:45
3 23. Geen stuurlui aan wal
20:06:45
2:10:04
5:15:53
Toer Start Finish Dokkum Wetterwille Sneek Ijlst Woudsend Sloten Stavoren Hindeloopen Workum Bolsward Harlingen Franeker Straftijd Roeitijd
1 34. D.S.R. Broodhuis-MeerEters
20:09:48
19:59:58
2:02:31
4:43:05
7:09:57
7:24:35
8:12:52
8:51:43
11:22:50
12:30:56
13:23:16
14:30:08
16:14:28
17:11:51
19:59:58
2 67. Lotjegenoten
20:17:49
20:51:35
2:11:31
4:55:11
7:31:21
7:46:44
8:37:19
9:17:28
11:51:15
13:03:08
13:54:29
15:03:54
16:55:37
17:58:34
20:51:35
3 30. VADA
20:08:45
20:57:07
2:01:05
4:37:50
7:07:54
7:24:34
8:14:44
8:54:25
11:29:16
12:37:35
13:29:45
14:44:11
16:39:50
17:44:03
20:57:07
4 31. Binnenschiffer
20:09:03
20:57:31
4:03:18
4:50:00
7:26:17
7:40:57
8:30:11
9:07:08
11:37:26
12:47:18
13:42:30
14:55:26
16:45:16
17:51:07
20:57:31
5 36. Bliksem Piebe
20:10:25
21:03:30
2:10:10
4:59:43
7:46:22
8:00:53
8:50:34
9:29:37
12:05:41
13:12:58
14:03:59
15:16:41
17:14:43
18:09:43
21:03:30
6 52. 210K_Pjompen
20:14:21
21:06:29
2:06:10
4:51:51
7:31:04
7:45:50
8:39:22
9:19:37
11:55:36
13:02:51
13:55:30
15:08:47
17:02:59
18:05:18
21:06:29
7 45. Hun uut Grunn ECO
20:12:41
21:11:18
2:10:35
4:57:19
7:45:34
8:05:02
8:56:40
9:32:23
12:06:03
13:13:27
14:06:52
15:24:20
17:11:39
18:09:54
21:11:18
8 44. The Rowing Stones
20:12:23
21:14:12
2:09:35
4:51:53
7:33:19
7:51:07
8:41:44
9:25:31
11:57:09
13:10:31
14:04:12
15:21:58
17:14:45
18:15:09
21:14:12
9 33. KRAWall1
20:09:38
21:20:21
2:02:38
4:43:58
7:34:04
7:49:01
8:41:02
9:20:01
11:54:20
13:03:23
13:54:24
15:10:20
17:09:29
18:14:43
21:20:21
10 71. Appels en peren
20:19:08
21:33:25
2:05:00
4:56:03
7:41:29
7:57:21
8:50:31
9:28:37
12:05:53
13:19:20
14:13:38
15:27:39
17:23:38
18:28:19
21:33:25
11 57. RV Voorne-Putten
20:15:39
21:34:37
2:05:32
4:49:15
7:29:12
7:44:47
8:38:40
9:21:23
11:57:33
13:09:18
14:03:44
15:18:52
17:16:26
18:22:20
21:34:37
12 12. OAR force one
20:03:46
21:37:06
2:07:26
4:54:30
7:40:32
7:56:24
8:44:46
9:27:13
11:59:58
13:15:33
14:16:06
15:33:31
17:25:11
18:30:50
21:37:06
13 73. PLOEffffffffffffffffff
20:19:37
21:38:35
2:17:09
5:02:30
7:43:22
7:59:42
8:50:59
9:29:25
12:09:37
13:18:06
14:12:38
15:27:28
17:22:11
18:28:31
21:38:35
14 78. Alkmaarsche R&ZV/De Kop
20:20:38
21:40:08
2:04:18
4:56:59
7:41:08
7:57:27
8:53:05
9:33:04
12:07:16
13:22:12
14:19:12
15:38:33
17:39:48
18:37:45
21:40:08
15 59. Mountain Village
20:16:06
21:40:36
2:10:00
5:05:06
7:43:41
8:00:50
8:56:50
9:34:37
12:18:09
13:29:33
14:25:27
15:43:51
17:38:58
18:41:55
21:40:36
16 55. ElfStedenAfzien
20:15:04
21:43:57
2:06:45
4:58:37
7:36:50
7:52:03
8:44:31
9:23:52
12:17:00
13:33:24
14:31:00
15:49:12
17:40:11
18:45:00
21:43:57
17 38. Die Fries-Liners
20:10:50
21:54:11
2:03:24
4:52:14
7:42:45
7:58:59
8:51:51
9:30:27
12:04:13
13:22:43
14:14:46
15:42:22
17:38:26
18:40:31
21:54:11
18 39. H.R.G. De Boegballen
20:11:03
21:55:03
2:05:35
4:49:08
7:34:48
7:51:47
8:46:11
9:22:40
12:01:37
13:17:57
14:25:01
15:42:40
17:41:42
18:43:21
21:55:03
19 17. Orca/Argo
20:05:03
21:58:44
2:05:51
4:54:40
7:40:57
7:57:08
8:54:02
9:35:46
12:15:50
13:34:12
14:29:27
15:54:32
17:49:38
18:56:44
21:58:44
20 70. De Dragt
20:18:57
22:07:37
2:22:07
5:13:22
8:02:54
8:20:04
9:14:29
9:52:33
12:26:43
15:14:17
14:43:13
15:55:57
17:53:49
18:54:42
22:07:37
21 35. De Kruisvaarders
20:10:16
22:11:52
2:16:44
5:09:59
7:53:28
8:11:18
9:06:25
9:46:00
12:30:12
13:39:48
14:33:23
15:55:56
17:50:43
18:56:41
22:11:52
22 56. Argo 1
20:15:12
22:14:10
2:05:01
4:57:31
8:03:32
8:18:40
9:10:31
9:46:13
12:29:26
13:43:49
14:39:08
15:55:44
17:54:52
19:04:34
22:14:10
23 83. Roeiteam Reidhin
20:22:01
22:17:05
2:15:21
5:06:55
7:55:25
8:11:16
9:03:27
9:44:37
12:27:28
13:44:55
14:40:23
15:58:54
17:59:02
19:06:17
22:17:05
24 63. 44 Seconds Eco
20:17:10
22:17:54
2:15:58
5:14:40
8:10:40
8:27:40
9:19:11
10:01:50
12:39:07
13:57:36
14:53:46
16:10:55
18:17:05
19:06:27
22:17:54
25 77. De kromme hertog
20:20:30
22:18:16
2:17:00
5:09:07
7:54:36
8:11:32
9:07:50
9:47:46
12:28:38
13:41:50
14:34:42
15:57:14
17:56:38
19:02:33
22:18:16
26 46. Hemus ECO
20:12:57
22:20:01
2:18:43
5:13:34
8:10:46
8:27:25
9:18:55
9:59:13
12:33:18
13:48:16
14:48:42
16:08:19
18:07:45
19:12:30
22:20:01
27 37. ARV de Ank Doetinchem
20:10:36
22:21:34
2:05:23
4:56:29
7:45:11
7:59:56
8:50:30
9:29:03
12:11:27
13:23:08
14:22:59
15:43:37
17:45:53
18:50:06
22:21:34
28 61. Argo 2
20:16:40
22:22:46
2:19:27
5:13:18
8:02:26
8:17:38
9:07:46
9:48:47
12:28:40
13:41:27
14:36:58
15:54:49
17:52:53
18:56:48
22:22:46
29 51. Rijnmond knallers
20:14:09
22:27:27
2:19:08
5:21:23
8:12:56
8:28:23
9:21:20
9:59:53
12:35:47
13:55:54
14:59:13
16:22:51
18:20:42
19:25:40
22:27:27
30 84. Honte 1
20:22:12
22:29:29
2:22:36
5:19:17
8:09:12
8:25:22
9:21:38
10:06:55
12:47:08
14:10:40
15:05:54
16:29:19
18:23:26
19:26:06
22:29:29
31 48. RV de Stern
20:13:25
22:29:35
2:09:43
5:04:44
7:52:07
8:08:50
9:04:49
9:45:07
12:29:35
13:42:01
14:36:55
16:00:23
17:58:48
19:13:20
22:29:35
32 43. Hertogen van Friesland
20:12:07
22:29:53
2:14:18
5:09:47
7:58:21
8:16:19
9:11:09
9:52:08
12:51:43
13:53:07
14:52:55
16:14:51
18:16:43
19:23:26
22:29:53
33 65. RVZ Gouda 1
20:17:32
22:32:46
2:20:26
5:14:36
8:12:05
8:27:58
9:19:21
9:58:16
12:35:45
13:55:53
14:51:56
16:07:33
18:10:20
19:17:34
22:32:46
34 66. De Snorkels
20:17:39
22:38:06
2:22:00
5:16:05
8:13:10
8:30:15
9:23:41
10:02:15
13:42:42
13:58:23
14:57:42
16:19:33
18:15:21
19:23:14
22:38:06
35 85. DELFTstedentocht
20:22:28
22:43:24
2:23:24
5:13:49
8:03:40
8:20:54
9:15:14
9:57:03
12:35:05
13:59:07
15:05:46
16:24:31
18:26:31
19:29:39
22:43:24
36 64. Ons Blauwe ECO Hart
20:17:21
22:47:32
2:17:57
5:14:32
8:04:40
8:23:51
9:15:46
9:56:08
12:35:27
14:09:26
15:11:05
16:33:20
18:31:20
19:36:06
22:47:32
37 40. Gorcumse 100 jaar
20:11:23
22:47:56
2:13:00
5:09:59
7:58:37
8:14:42
9:07:32
9:48:45
12:28:49
13:48:53
14:44:13
16:03:54
18:08:34
19:20:53
22:47:56
38 47. mooiweerroeiers
20:13:10
22:48:09
2:13:41
5:10:55
8:07:54
8:24:24
9:19:31
10:02:19
12:39:15
13:59:03
15:00:04
16:24:16
18:24:49
19:36:29
22:48:09
39 54. Tureluurs
20:14:53
22:48:13
2:29:25
5:28:55
8:19:46
8:35:51
9:28:59
10:08:16
12:50:30
14:13:37
15:13:40
16:33:58
18:32:05
19:37:01
22:48:13
40 81. Alkmaarsche R&ZV
20:21:21
22:49:05
2:18:48
5:21:13
8:05:29
8:25:36
9:20:03
10:04:39
12:55:36
14:14:34
15:10:12
16:32:30
18:30:17
19:31:53
22:49:05
41 69. Beatrix
20:18:42
22:50:34
2:16:17
5:08:10
8:01:03
8:18:13
9:12:27
9:53:10
12:36:12
14:05:53
15:06:22
16:31:24
18:28:32
19:36:13
22:50:34
42 68. Helden van de Hunze
20:18:24
22:52:14
2:13:54
5:11:20
8:01:40
8:19:43
9:17:24
9:58:32
12:34:47
13:45:19
14:44:53
16:06:18
18:11:35
19:28:30
22:52:14
43 60. Toekan Do It!
20:16:13
22:53:53
2:06:48
5:14:50
8:28:48
8:45:28
9:40:14
10:23:29
13:01:18
14:27:24
15:21:38
16:35:53
18:35:46
19:35:20
22:53:53
44 74. Saurus
20:19:46
23:02:12
2:28:50
5:29:38
8:24:58
8:42:44
9:42:55
10:23:47
13:07:33
14:33:26
15:25:51
16:55:57
18:50:28
19:56:08
23:02:12
45 88. de jarige gorcumse
20:23:24
23:06:45
2:15:54
5:13:24
8:23:04
8:39:37
9:34:07
10:17:46
13:00:02
14:14:24
15:11:28
16:36:14
18:37:41
19:49:50
23:06:45
46 32. 9 Kruisvaarders, hout moet
20:09:27
23:10:22
2:26:10
5:23:20
8:13:08
8:30:08
9:22:04
10:03:12
12:41:26
14:13:48
15:18:27
16:41:24
18:42:45
19:56:18
23:10:22
47 86. Drents ECO team
20:22:41
23:10:43
2:17:57
5:17:31
8:08:54
8:26:19
9:21:00
10:03:02
12:47:16
14:11:28
15:11:13
16:35:10
18:43:57
19:53:31
23:10:43
48 53. 3J's
20:14:41
23:13:06
2:18:11
5:20:23
8:13:50
8:31:09
9:27:43
10:08:23
12:54:16
14:16:57
15:21:16
16:39:56
18:41:38
19:50:09
23:13:06
49 76. Stadjesrond
20:20:24
23:13:59
2:23:58
5:20:28
8:28:32
8:43:59
9:35:01
10:13:28
13:01:44
14:18:59
15:19:44
16:38:55
18:48:59
20:00:54
23:13:59
50 87. Hemus bikkels
20:23:01
23:14:00
2:17:25
5:25:37
8:27:52
8:45:38
10:20:59
13:10:39
14:32:07
15:29:49
16:57:55
19:01:35
20:00:27
23:14:00
51 80. JaSonde van mijn Weekend
20:21:07
23:16:23
2:28:15
5:19:40
8:29:01
8:43:54
9:34:48
10:16:17
12:58:40
14:29:57
15:33:52
17:03:17
18:58:05
20:07:36
23:16:23
52 50. Labskaus
20:13:52
23:21:15
2:15:14
5:18:34
8:16:46
8:33:27
9:31:55
10:20:25
13:05:47
14:33:17
15:26:43
16:49:21
18:49:30
20:03:44
23:21:15
53 58. Hemus keien
20:15:49
23:28:08
2:33:56
5:46:05
8:48:57
9:04:56
10:01:45
10:41:47
13:25:39
14:47:33
15:46:28
17:08:42
19:08:27
20:17:15
23:28:08
54 41. RV de Waal
20:11:38
23:31:39
2:14:10
5:06:49
8:01:23
8:18:50
9:14:25
9:52:08
12:35:32
14:06:31
15:03:22
16:29:05
19:09:32
20:10:10
23:31:39
55 62. Fabras en Keiretsu
20:16:48
23:31:54
2:28:27
5:34:32
8:46:49
9:05:43
10:02:36
10:35:26
13:27:50
14:39:25
15:44:04
17:11:11
19:13:09
20:18:46
23:31:54
56 49. Hartoch Njoggen
20:13:42
23:56:36
2:20:56
5:21:57
8:18:26
8:35:56
9:27:44
10:12:37
13:02:04
14:47:30
15:08:19
17:11:07
19:19:35
20:33:37
23:56:36
57 75. amenophlits
20:20:01
23:57:59
2:31:20
5:33:42
8:27:19
8:47:02
9:49:54
10:34:07
13:19:40
14:42:15
15:55:16
17:24:59
19:28:05
20:41:50
23:57:59
58 79. Honte Beter
20:20:52
24:06:34
2:29:42
5:30:17
8:28:47
8:45:17
9:43:48
10:28:19
13:30:31
14:59:21
16:09:10
17:42:45
19:46:13
20:57:24
24:06:34
59 42. KRAWall2
20:11:51
24:12:30
2:13:10
5:06:47
8:01:49
8:19:26
9:15:58
9:58:23
12:33:07
13:55:59
14:50:12
16:22:23
19:45:40
20:57:50
24:12:30
60 72. Alp Rowers
20:19:26
2:37:20
6:01:55
9:02:39
9:20:48
10:17:39
10:59:36
13:56:41
15:24:31
16:43:17
18:09:59
20:20:27
21:41:27
61 82. Die Wikinger
20:21:43
2:31:47
6:12:48
9:35:37
9:54:44
11:41:19
14:49:25
16:11:40
17:30:52
19:13:03
22:03:42
ECO Start Finish Dokkum Wetterwille Sneek Ijlst Woudsend Sloten Stavoren Hindeloopen Workum Bolsward Harlingen Franeker Straftijd Roeitijd
1 45. Hun uut Grunn ECO
20:12:41
21:11:18
2:10:35
4:57:19
7:45:34
8:05:02
8:56:40
9:32:23
12:06:03
13:13:27
14:06:52
15:24:20
17:11:39
18:09:54
21:11:18
2 63. 44 Seconds Eco
20:17:10
22:17:54
2:15:58
5:14:40
8:10:40
8:27:40
9:19:11
10:01:50
12:39:07
13:57:36
14:53:46
16:10:55
18:17:05
19:06:27
22:17:54
3 46. Hemus ECO
20:12:57
22:20:01
2:18:43
5:13:34
8:10:46
8:27:25
9:18:55
9:59:13
12:33:18
13:48:16
14:48:42
16:08:19
18:07:45
19:12:30
22:20:01
4 64. Ons Blauwe ECO Hart
20:17:21
22:47:32
2:17:57
5:14:32
8:04:40
8:23:51
9:15:46
9:56:08
12:35:27
14:09:26
15:11:05
16:33:20
18:31:20
19:36:06
22:47:32
5 86. Drents ECO team
20:22:41
23:10:43
2:17:57
5:17:31
8:08:54
8:26:19
9:21:00
10:03:02
12:47:16
14:11:28
15:11:13
16:35:10
18:43:57
19:53:31
23:10:43
6 26. De Sportzottekes (De Laak DDS Pa
20:07:38
23:31:58
2:16:08
5:13:07
8:01:29
8:17:17
9:16:13
10:02:06
12:46:33
14:18:05
15:18:17
16:45:09
18:52:47
20:04:33
23:31:58
Studenten Start Finish Dokkum Wetterwille Sneek Ijlst Woudsend Sloten Stavoren Hindeloopen Workum Bolsward Harlingen Franeker Straftijd Roeitijd
1 34. D.S.R. Broodhuis-MeerEters
20:09:48
19:59:58
2:02:31
4:43:05
7:09:57
7:24:35
8:12:52
8:51:43
11:22:50
12:30:56
13:23:16
14:30:08
16:14:28
17:11:51
19:59:58
2 67. Lotjegenoten
20:17:49
20:51:35
2:11:31
4:55:11
7:31:21
7:46:44
8:37:19
9:17:28
11:51:15
13:03:08
13:54:29
15:03:54
16:55:37
17:58:34
20:51:35
3 52. 210K_Pjompen
20:14:21
21:06:29
2:06:10
4:51:51
7:31:04
7:45:50
8:39:22
9:19:37
11:55:36
13:02:51
13:55:30
15:08:47
17:02:59
18:05:18
21:06:29
4 55. ElfStedenAfzien
20:15:04
21:43:57
2:06:45
4:58:37
7:36:50
7:52:03
8:44:31
9:23:52
12:17:00
13:33:24
14:31:00
15:49:12
17:40:11
18:45:00
21:43:57
5 39. H.R.G. De Boegballen
20:11:03
21:55:03
2:05:35
4:49:08
7:34:48
7:51:47
8:46:11
9:22:40
12:01:37
13:17:57
14:25:01
15:42:40
17:41:42
18:43:21
21:55:03
6 17. Orca/Argo
20:05:03
21:58:44
2:05:51
4:54:40
7:40:57
7:57:08
8:54:02
9:35:46
12:15:50
13:34:12
14:29:27
15:54:32
17:49:38
18:56:44
21:58:44
7 56. Argo 1
20:15:12
22:14:10
2:05:01
4:57:31
8:03:32
8:18:40
9:10:31
9:46:13
12:29:26
13:43:49
14:39:08
15:55:44
17:54:52
19:04:34
22:14:10
8 61. Argo 2
20:16:40
22:22:46
2:19:27
5:13:18
8:02:26
8:17:38
9:07:46
9:48:47
12:28:40
13:41:27
14:36:58
15:54:49
17:52:53
18:56:48
22:22:46
9 85. DELFTstedentocht
20:22:28
22:43:24
2:23:24
5:13:49
8:03:40
8:20:54
9:15:14
9:57:03
12:35:05
13:59:07
15:05:46
16:24:31
18:26:31
19:29:39
22:43:24
10 60. Toekan Do It!
20:16:13
22:53:53
2:06:48
5:14:50
8:28:48
8:45:28
9:40:14
10:23:29
13:01:18
14:27:24
15:21:38
16:35:53
18:35:46
19:35:20
22:53:53
11 74. Saurus
20:19:46
23:02:12
2:28:50
5:29:38
8:24:58
8:42:44
9:42:55
10:23:47
13:07:33
14:33:26
15:25:51
16:55:57
18:50:28
19:56:08
23:02:12
12 62. Fabras en Keiretsu
20:16:48
23:31:54
2:28:27
5:34:32
8:46:49
9:05:43
10:02:36
10:35:26
13:27:50
14:39:25
15:44:04
17:11:11
19:13:09
20:18:46
23:31:54